Zadbanie o naszą skórę nigdy nie było takie proste. Wystarczy tylko stosować jeden specyfik, który sprawi, że nasza skóra będzie wyglądać młodo, zyska niezwykły poziom nawilżenia. To wszystko dzięki połączeniu dobroczynnych właściwości pielęgnacyjnych mleka klaczy oraz silnie nawilżającego działania kwasu hialuronowego. Dodatkowo colostrum zawiera wiele dodatkowych składników odżywczych, które wpływają na odmłodzenie skóry i jej lepsze odtwarzanie.

Zastosuj siarę z mleka klaczy

Wszystko za sprawą siary z mleka klaczy, colostrum bovinum, które jest pozyskiwane w najważniejszym dla młodego organizmu czasie. Dzięki temu wszystkie ważne składniki potrzebne do zadbania o naszą skórę będą dostarczone zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Maseczki regeneracyjno-odżywcze sprawiają, że nasza skóra bardzo szybko przyswaja składniki odżywcze i ładnie się odtwarza. Dzięki składnikom aktywnym, zregenerowana skóra dużo lepiej przyswaja inne kosmetyki, oraz wodę. W praktyce przekłada się to na zdrową, promienną cerę, która nie potrzebuje makijażu, żeby pięknie wyglądać.

Szukaj produktu u źródła

Aby dostać odpowiedniej jakości produkty, ze sprawdzonego źródła, warto skorzystać ze strony Geneactiv: https://genactiv.eu/colostrigen-r-2 .Kosmetyki można kupić bezpośrednio u producenta, bądź w sieci zaprzyjaźnionych aptek. Co więcej, kosmetyki na bazie mleka klaczy są dostosowane do każdego typu cery, więc każdy z nas może z nich korzystać bez obawy, że niszczą one naszą skórę.