Pięknie i nowocześnie urządzone mieszkanie to marzenie wielu właścicieli mieszkań. Dla osób które poszukują stylowego i zarazem funkcjonalnego wykończenia ścian oraz podłóg, polecane są przede wszystkim płytki Marazzi pochodzących z Italii.

Włoskie płytki ceramiczne Marazzi – idealne dla każdego wnętrza

Stanowią one idealne połączenie solidności z finezją wykonania. Oferowane na rynku budowlanym włoskie płytki podłogwe Marazzi zapewniają każdemu użytkownikowi praktyczność przenikającą z estetyką wnętrza. Potrafią one w każdym mieszkaniu stworzyć harmonijną oraz nierozerwalną całość.

Płytki z Italii są doskonałym rozwiązaniem dla tych osób, którym zależy z jednej strony na trwałości, natomiast z drugiej na stylowym wykończeniu wnętrza swego mieszkania.

Włoskie płytki Marazzi- doskonały wybór na długie lata

Sekret wysokiej jakości okładzin na ścianę oraz podłogę włoskich producentów tkwi w doborze surowców w odpowiednich proporcjach. W procesie wypalania używany jest kwarc, glin, skaleń oraz wiele innych, trwałych surowców.

Poszczególne składniki są łączone w w takich proporcjach, aby płytki Marazzi były trwałe oraz solidne. Po zmieszaniu piasku, minerałów uszlachetniających oraz wody, masa jest poddawana procesowi prasowania lub ciągnienia.

Kolejny etap stanowi wypalanie płytek ceramicznych w temperaturze dochodzącej do 1300 stopni Celsjusza. Później przychodzi czas na ich zdobienie. Wówczas to są malowane na nich niezwykle piękne wzory i kolory.

Włoskie płytki Marazzi są doskonałym wyborem, bowiem są one łatwe w utrzymaniu oraz nie wytwarzają toksyn. W związku z tym doskonale nadają się do większości pomieszczeń.

Płytki idealne do kuchni i łazienki i nie tylko.

Kafelki ceramiczne z Włoch stanowią doskonałe wykończenie w tych pomieszczeniach, w których utrzymanie czystości nie jest łatwe. Idealnie nadają się one do kuchni oraz łazienki. Można też bez problemu znaleźć ciekawe wzory i kolory, które idealnie wkomponują się do przedpokoju czy salonu.

Mniej standardowym rozwiązaniem są kafle basenowe, które to cieszą się dużą popularnością wśród osób kochających przyjemną ochłodę w ogrodzie. Wybierając płytki basenowe czy na taras, należy wybrać takie które są mrozoodporne.

Niezwykle interesującym wariantem wystroju wnętrz są oryginalne płytki Marazzi z niepowtarzalną fakturą o polerowanej, błyszczącej powierzchni. Doskonale sprawdzają się one na ścianach i posadzkach, również tych podgrzewanych. Dodają one niepowtarzalnej klasy i elegancji, a tak urządzone wnętrze kojarzy się z klasycznym pięknem.