Polska jest krajem specyficznym, a Polacy narodem strachliwym, do lekarza idą tylko wtedy, kiedy coś boli tak bardzo, że nie mogą już wytrzymać. Podobnie jest z wszelkimi badaniami – no bo po co się badać, skoro człowiek czuje się zdrowy?

Są jednak okoliczności, kiedy człowiek powinien wybrać się do lekarza na rutynowe badania. Od tak, sprawdzić, czy jednak organizm nie szepcze cichutko o jakiejś chorobie.

ECHO serca w Poznaniu

ECHO serca Poznań można wykonać w najnowocześniejszym centrum medycznym neoMedica. Rewelacyjny sprzęt do badań pozwala na to, by przebadać każdego chorego i zdrowego pacjenta oraz zdiagnozować uzyskane wyniki. Jednym z badań, które można wykonać w neoMedica jest ECHO serca.

Badanie ECHO serca Poznań wykonuje się poprzez ultradźwięki, dlatego posiada taką nazwę. Jest to bezinwazyjne badanie i bezpieczne dla wszystkich pacjentów, nawet dla dzieci. Nie różni się ono wiele od zwykłego USG – wykonuje się je jedynie na klatce piersiową, pod którą bije serce, dlatego nie trzeba się przygotowywać do ECHO serca w Poznaniu.

Badanie ECHO serca u dzieci w Poznaniu również można wykonać w centrum medycznym neoMedica. Panuje tam sympatyczna atmosfera, dzięki czemu dziecko niczego się nie wystraszy, a delikatne dłonie lekarzy będą jak najbardziej odpowiednie dla badanego dziecka. Więcej na temat badania można przeczytać tutaj: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-kardiologiczne/echokardiokrafia-serca-echo/